Лінія гранулювання біомаси GTP-490

1. Лінія гранулювання біомаси GTP-490 (дерев’яна тирса, відходи с/г продукції, виготовлення комбікормів), продуктивністю 350-480кг/год (дерев’яна тирса при діаметрі гранули 6мм) загальною енергоємністю 50кВт/год.Лінія складається з наступних вузлів:

 1. Сиситема подрібнення сировини виконує чотири функції, серед яких подрібнення сировини до потрібної фракції, змішування сухої тирси та свіжопилу для вирівнювання вологи, фільтрація від більшої фракції (цвяхи, випадаючі сучки, щепа і ін.), транспортування до наступного процесу;
 2. Бункер підготовки сировини змішує отриману сировину із системи подрібнення до однорідної маси;
 3. Шнекова подача сировини забезпечує подачу сировини до змішувача у заданій оператором кількості;
 4. Змішувач виконує функцію розпушення та рівномірної подачі в прес-гранулятор;
 5. Прес-гранулятор за допомого роликів та матриці виготовляє сам продукт, тобто гранулу (пелету);
 6. Норія транспортує готову гранулу до охолоджувача;
 7. Охолоджувач із допомогою вентилятора охолоджує продукцію;
 8. Шнекова вигрузка подає охолоджену гранулу до біг-бега;
 9. Система аспірації складається з трубопроводів і циклонів за допомогою яких рухається сировина, а також виконує функцію очищення гранули після процесу гранулювання та безпосереньо під час вигрузки гранули у біг-бег. При цьому відфільтровані частинки гранули повертаються до бункера підготовки сировини для повторного гранулювання;
 10. Електрична частина складається із силової шафи та пульта управління, які з допомогою оператора забезпечують безперервну роботу лінії у напівавтоматичному режимі.Обслуговування лінії здійснюється двома працівниками.Лінія може комплектуватися як одним так і двома прес-грануляторами, що дозволить збільшити продуктивність у двічі без збільшення площі яку займає комплекс обладнання.

 

192 Replies to “Лінія гранулювання біомаси GTP-490”

     1. Добрий день. Скинув Вам комерційну пропозицію на електронну пошту.

 1. Добрый день! Заинтересовался данным оборудованием. Не могли бы выслать характеристики и цены. А также цены в разнобой на все устройства в системе т..е дробилка, гранулятор, сушилка.

 2. Доброго дня.
  Дайте будь ласка габарити і потужність,або рекомендовану площу приміщення.
  Чи можливо виготовлення Вами під конкретні потреби,то є або збільшити або зменшити і потужність і габарити,вашого комплексу.
  Дякую.

 3. Цікавить Ваша лінія гранулювання біомаси GTP-490.
  Які можливі мінімальні і максимальні розміри гранул, та продуктивність (кг/год) ?
  Яка Ваша ціна лінії, та доп. комплектуючих, для різного розміру гранул ?

 4. Доброго дня, зацікавлений лінією надішліть будь-ласка комерційну пропозицію на електрону пошту.

  1. Добрий день. Як ми вже розмовляли телефоном ми вивчимо питання просушування сировини, оскільки гранулювання при такій вологості не відбувається, і обов’язково з Вами зв’яжемось.

  1. Добрий день. Сама лінія розміститься на 6-8 квадратних метра плюс система подрібнення 4кв.м. та 4,5м висоти в найвищій точці. Загалом із врахуванням обслуговування лінія займе 25кв.м. Комерційну пропозицію скинув Вам на пошту.

  1. Добрий день, згідно стандартних умов нашого договору 50% передоплата і 50% до моменту відвантаження товару. Ми обслуговуємось в Укрексімбанку, який може кредитувати юридичних осіб, якщо це цікаво зв’яжіться зі мною. Комерційну пропозицію скинув вам на електронну пошту.

 5. Доброго дня, цікавить лінія для виробництва наповнювачів туалетів для тварин. Вартість та комплектацію, будь-ласка.

  1. Добрий день. Ми виготовляємо обладнання, яке працює від сухої сировини, у Вашому випадку з дерев’яної тирси. Комерційну пропозицію скинув Вам на електронну пошту.

 6. Доброго дня. Цікавить ціна, технічні характеристики обладнання, характеристики готового продукту та вимоги до сировини.

 7. Прошу скинути ціну та характеристики. Також прошу повідомити чи підходять вироблені гранули для корму рибам?

 8. Доброго дня.
  Для опрацювання питань розробки бізнес плану з метою закупівлі просимо надати ціни і перелік обладнання лінії гранулювання біомаси GTP-490

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *